En Şeker HepsiciLeriN Sitesi..!!!!
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη şєкєя нєρѕι¢ιℓєяιη ѕιтєѕι.!!!

Hoşgeldiniz, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seni ÖzLüyorum.!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
chiLeqxx
єѕяa
єѕяa
{
1 2
chiLeqxx
3 4
}

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 18/02/08 Mesaj Sayısı : 17988 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Cemre SiTeMiZ NaSıL? : süperrr ama üyeleri bilemem

MesajKonu: Seni ÖzLüyorum.! Seni ÖzLüyorum.! Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:49 am

Saatler hiç bukadar uzun gelmemisti...zaman hiç bukadar kararsiz...hiç bu kadar düsünceli geçmemisti.
Zil çaliyor "kos geç kaldik"...meger siralar sensiz ne kadar bosmus...sinif ne kadar sessizmis...okul yolu sensiz ne kadar uzunmus.
Meger ben sensiz ne kadar yanlizmisim...
Dayanmaliyim...dayanirsam belki ögrenirim...belki aci ögrenilmez ama unuturum...unutmasamda alisirim...
Bu defa düssemde emeklemeyi ögrenirim.
Hayat bize çok sey ögretti...paylasmayi, sevmeyi, üzülmeyi, deyer vermeyi ögretti.
Hayata karsi hep bir, karsi durmayi ögretti.
Simdi ise hayat bana sensizligi ögretiyor.
Sen gittiginden beri her sey cok zorlasti...anlamiyorum, kimse anlatmiyor...anlatmak istiyorum, kimse dinlemiyor.
Insanlar bakiyor ama görmüyor...dinliyor ama duymuyor,anlamiyor.
Hep bir seylerden korkarak yasamak...çogu zaman sadeçe yanlis anlasilmaktan korkmak...
Kendini rüzgarin esintisine birakmis bir kus gibiyim, hep bir arayis içindeyim.
Gülüsundeki siçakligi, gözlerindeki hayati ariyorum.
Bazen kendimi hayalerin ortasinda yakaliyorum.Deliriyormuyum ne?
Artik kendime bile fazla soru sormaktan korkar oldum, ya cevapsiz kalirsam...
Ya bende bu kosusturmada yanliz kalirsam korkusuyla.
Seni hep yüzünde bir tebesümle yakalardim, ne düsünürdün acaba?
Unutmak çok zor kardesim, unutulmak daha da.
Bir insan neden yoruldugunu bile bilmeden, neden oturup aglamak ister ki?
Nedenini bile bilmeden aglamak...Dogrusu kulaga hos geliyor...Peki ya yine nedenini acikliyamazsam?
Galiba hayatin istedigide bu...hatirlatmak istiyor değerini.
Aglatir...aglarken gözlerimizin nasil parladigini görmek icin...belki o isiktir onu aydinlatan.
Güldürür...günes kadar sicak gülüsümüzü izlemek için...belki o siçakliktir onu isitan.
Ve belkide aradigimiz anlam hayatin ta kendisidir.
chiLeqxx ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
https://encicihepsicii.yetkinforum.com

Seni ÖzLüyorum.!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası