En Şeker HepsiciLeriN Sitesi..!!!!
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη şєкєя нєρѕι¢ιℓєяιη ѕιтєѕι.!!!

Hoşgeldiniz, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Eren&Barış Röpörtajı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
-ZeyneP-
!!Admin!!

!!Admin!!
{
1 2
-ZeyneP-
3 4
}

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 19/02/08 Mesaj Sayısı : 727 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Cemre SiTeMiZ NaSıL? : Süpper
MesajKonu: Eren&Barış Röpörtajı Eren&Barış Röpörtajı Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 2:06 pm

Ilk kez aşık olduğunda kaç yaşındaydın, bize ilk aşkını anlatır mısın? 
19 yaşımdaydım. Daha öncekileri aşk zarınediyormuşum, ama değilmiş. Çok güzeldi, sert bir kayaydı, çarpıldım. Hiç umursamadığım ve hiç aşık olabileceğimi düşünmediğim bir anda karşıma çıktı.

Hep sert kayalar mı çarpıyor bu erkekleri? 
Galiba öyle oluyor
ilk kez kime, ne zaman “seni seviyorum” dedin?
Çocukluğumda çok söylemişimdir, ama ilk söylediğimi hatırladığım kişi, yine aynı kişi, Ilk anda nasıl söylediğimi hatırlamıyorum, sadece söyledik ten sonra sürekli söylediğimi hatırlıyorum.

Sevgililer Günü senin için özel midir, o gün sevgilinle ne yaparsın? 
Sevgilim varsa o gün bir şeyler yaparız. Ama çok da önemli diyemem. 

Sevgililer Günü’nde aldığın ilk hediyeyi hatırlıyor musun? 
Sevgilim bana içinde kendi fotoğrafı olan bir çerçeve vermişti, ben de ona parfüm almıştım.

İlk öpüşmeni hatırlıyor musun, nasıl hissetmiştin?
11-12 yaşlarırıdaydım. Çok gi

En sevdiğin aşk masalı?
Külkedisi fakir kız, üvey anne! Çok üzülüyordum onun için, ama sonra mutlu sonla bitiyor, o yüzden en sevdiğim masal

En uzun ve en kısa ilişkin?
En uzunu 3 buçuk sene sürdü. En kısası da 3 gün. 

En beğendiğin çift?
Jennifer Lopez’e aşığım ben, çok beğeniyorıım. Marc Anthony’i hiç sevmiy orum, ama J.Lo’nun hatırına bu çifti soyleyeceğim.

Aşkta ilgili en büyük korkun.
Herkes gibi aldatılmaktan ve “Seni çok seviyorum” deyip de arkadan bıçaklayanlardan korkarım. Göz göre göre aldatıyor, ama gözümün içine bakıp bana aşkını ilan ediyorsa ve iki gün sonra gidiyorsa, bundan çok korkarım.
Aşka en çok benzeyen tat ne sence?
Sufle, çok seviyorum.

Sevgilinden beklediğın en önemli şey ne?
Beni anlayan birisi olsun. Anlaşılabilmek çok önemli çünkü bazen ne yaparsan yap,anlaşılamıyorsun

[b]
EREN RÖPÖRTAJI

Seninle biraz Winx’ten bahsedelim Eren, kızlar bu görevi sana verdi...[b]
Bu animasyon filmi için iki tane soundtrack yaptık. Rock altyapılı olan “Sen Bir Tanesin” için bir de klip çektik. “Sadece Bir Kız’ isminde siov bir parçamız var. Bunların ikisi de filmde yer alacak. Şarkıların sözleri birebir İngilizce’den Türkçe’ye çevrilerek yazıldı. Filmin oynadığı her ülkede kendi dilinde olacak. Winx, 22 Şubat’ta vizyonda olacak.

Sizin yeni albüm ne durumda?
Bu ay kayıtlara başlayacağız, nisan gibi de piyasada olacak. 

Gelelim aşka, meşke... ilk kez ne zaman aşık oldun? 
Kızlar benimle “ukala” diye dalga geçerler hep. Çünkü kimseyi
beğenmem, kolay kolay aşık olmam. Zaten bir tane sevgilim oldu benim bu güne kadar, o da dört sene sürdü. Yeni bitti bu ilişki.

Nasıl tanışmıştınız?
Bir arkadaş grubumuz vardı, o da o gruptaydı. 1,5 sene boyunca arkadaştık, ama sonra şakalaşmalar ve oyunlarla sevgili olduk. Hayatım boyunca da sürsün isterdim, ama belki ileride yine beraber oluruz.

İlk kez kime seni seviyorum dedin?
Bir tek ona söyledim. Sevgililer Günü’nde neler yapıyordunuz?
Birbirimize küçük hediyeler alırdık, ama hiçbir zaman özel olarak bunu seremoni haline getirmedik.

İlk Sevgililer Günü’nüzde, o sana ne hediye almıştı?
Çok kalabalık bir arkadaş grubunun içinde bana sürpriz yapıp hediyesini çıkarmıştı. Çok güzel, kırmızı, sıradan olmayan bir tişört almıştı. 0 tişört de hala duruyor. Daha da duracak eminim ki.

İlk öpüşmeni hatırlıyor musun?
Heyecanlanmıştım, çok güzeldi. Bir de çok beğendiğim bir çocuktu ve tesadüfen o gün karşılaşmıştım o çocukla. Bu olaydan iki sene önce onu bir yerde görmüştüm ben ve inanamamıştım, ne kadar güzel çocuk diye. Sonra işte bir mekanda karşılaştık, ilk öpüştüğüm çocuk o oldu Film gibi bir şeydi.

İlk aşk acını anlatır mısın?
Aldatıldığımı hiçbir zaman düşünmedim, ama ilişkinin son zamanlarına doğru böyle bir şüphe düştüğünde içime en büyük acıyı yaşadım. Doğru
değildi bu, birinden duymuştum ama konu biraz daha üzerime gelince, çok üzüldüm. Çok zordu. 

Nasıl atlattın?
Ben çalışmayı çok seven biriyim, kendimi başka alanlara ve işime kanalize ettim.

İlk platonik aşkını anlatır mısın?
Orta ikinci sınıftaydım. Yaz kampında tanıştığım biriydi. Onun da bana karşı bir şeyler hissettiğini biliyordum, ama ikimizin de böyle çok cool bir tavrı vardı. ‘Ben sana yaklaşmam, sen de bana yaklaşmazsın” gibiydik.

Başına çoraplar ören, senin için ‘Aşk Sakızı” olan komik biri oldu mu hayatında? 
Olmadı. Çünkü benden hoşlananlar bana pek yaklaşamazlardı. Biliyorlardı herkese “Hayır” diyeceğimi. Benim ne düşündüğümü kızlara
sorarlardı. Kızlar benim adıma konuşurlardı. “Bence hiç şansını deneme, nasıl olsa istemeyecek” derlerdi.

En sevdiğin aşk masalı hangisi?
Pamuk Prenses’in o cücelerin evinde yaşıyor olmasını çok seviyordum. 

En uzun ilişkin ve en kısa ilişkin?
Arkadaşlık süremizle birlikte 5,5 sene sürdü. Hala da her gün konuşuruz. 
Seni en çok güldüren romantik komedi?..
“Zor Babalar süperdi, hele ikincisine çok gülmüştüm. 

En beğendiğin çift?
Johnny Depp ve Vanessa Paradis harıka bir çift bence. Ben zaten Johnny’e aşığım. Bir de Justin Timberlake’e aşığım, hayatımda beğendiğim tek sarışın herhalde

Aşkla ilgili en buyuk korkun ne?
Gerçekten çok seviyorsanı ve o beni yalandan sevmişse, bunu öğrenmek beni çok korkutur, çünkü ben gerçekten çok safça seviyorum.

“Aşık olduğumda en çok Bu cümleyi tamamlar mısın? 
Onu her tarafından öperim, öpücüklere boğarım. Gerçekten bir öpücük canavarı olabiliyorum

Aşka en çok benzeyen tat? 
Sütlü çikolata 

Sevgilinden beklediğin en önemli şey?
Eğer beni seviyorsa, kimseden çekinmeden bana sevgisini göstersın.

EREN VE BARIŞIN BİRBİRLERİNE SORDUKLARI SORULAR

Eren: Bana deli gibi aşıksın, şimdi ne sora caksın ki bana
Erman: Sen bana deli gibi aşıksın asıl Benimle evlenmek istiyorsun
Erman: Evlenecek misin Barışla? (Erman’ın dizideki adı)
Eren: Evet, evleneceğim. Senaryoyu mahvet tim tabii bu arada, öyle bir şey yok çünkü 
Eren: Benden önce kaç tane vukuatın var? 
Erman: Var, bir sürü vukuatım var. Beni böyle kabul ediyor musun?
Eren:Ediyorum 

YoRuM

-ZeyneP- ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsiciyizbiz.forums1.net

Eren&Barış Röpörtajı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası