En Şeker HepsiciLeriN Sitesi..!!!!
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη şєкєя нєρѕι¢ιℓєяιη ѕιтєѕι.!!!

Hoşgeldiniz, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hepsiebrudan korkunç hikayeler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
hepsiebru
Çalışkan Üye

Çalışkan Üye
{
1 2
hepsiebru
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 178 HePSiDeN SeVDiĞiN? : hepsi eşit SiTeMiZ NaSıL? : manyaq süper
MesajKonu: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 10:18 am

1.benimde şahit olduğum üzücü bir olayı anlatmak istiorum... oturduğumuz mahallede 32 yaşlarında bir bayan vardı namazını kılar ibadetlerini yerıne getirir ve sürekli sohbetlere katılırdı.. evli ve 2 çocuk sahibi biri.... yaklaşık 1 yıl önce intihar etti kendisini çatı katında bi gece yarısı astı....etrafındakıler hala olayın şokundalar ve gizemını hala koruyor bu olay... kadının yakınları akrabaları onun inançlı birisi oldugunu ve kesinlikle bu yola sapmıcagını belirtiolar ailevi hiç bir problemi olmayan eşine ve çocuklarına cok düşkün iyi niyetli bi kadın neden kendine bunu yapar herşey yolunda ve problem yokken?

bu bayanın kız kardeşi bizim evin karşısında oturuor intihar eden bayanda bi kaç ev ötemizde.. intihar eden bayanın kocası o geceyi ve sabahını şöle atlatmış ;gece tavan arasından bir ses geldi önemsemedim sabah kaltım eşim yanımda yoktu tavan arasındakı ses aklıma geldi ama eşimin orada ne işi olabilrki dedim kendime ve yinede bakmak istedim çıktım kapıyı araladım ve .... bu çok üzücü bir olaydı nese ölümünden bi kaç gün sonra intihar eden bayanın eltisi onu rüyasında görmüş rüya ise şöle;rüyasında onun kendısıne yalvardıgını söledi.. ben kendimi asmadım beni astılar beni götürdüler ben evımde dolaşıorum cocuklarımı eşimi görüorum demiş bu kadın bu rüyayı 3 gece üst üstte gördükten sonra anlatınca bir daha görmemiş.. bu rüyayı hocalara sormuşlar hocalar ne dedi ne demedi bilmıorum oo kısmını..bu kadını köyüne gömdüler. köylülerin bir kısmı kadının gece mezarında yeşil bi ışık yandığını sölüormuş.

merak ettiğim tek şey ;evet bu kadın öldü belki kendi intahar etti kendi canına kıydı, belkide başka şeler yaşandı bunu sadece yaradan bilir ve oo anı yaşayan oo kadın... bunu şöle varsayalım bu olayın bir cin tarafından olduğunu bir cin bir insanı ölüme götürebilirmi ?kendisini asmaya sebeb olabilirmi sizce?

_ ALINTIDIR _

2.ALINTIDIR
Size anlatacağım bu olay, üniversiteye hazırlandığım yıllarda başımdan geçen maceralardan sadece bir tanesi.
Geceleri çalışmak bana daha cazip gelirdi hep. Bu yüzden en erken saat 04:00' te yatardım. Bir gece ablamla aynı odayı paylaşmak zorunda kalmıştım (ablamın odasına kartonpiyer yapılıyordu). Ablam her zamanki gibi erkenden uyudu. O gece tarih çalışıyordum ve öyle bir kaptırmışım ki yaklaşık 4 konu birden bitirmiştim.

Test kitabı almak için yandaki kitaplarımın olduğu kütüphaneye gittim ve birkaç test aldıktan sonra odaya döndüm. Geldiğimde kitapların sayfaları karışmış, kalemler yere düşmüş ve en korkutucu olanı ise test cevaplarını yazdığım kağıta neredeyse okunmayacak kadar silik bir yazıyla "Beni hatırladın mı?" yazılmıştı. Bir an kalakaldım, ablama baktım mışıl mışıl uyuyordu. Ablamın yanına yaklaştım hafifçe sirkeledim ve olanları anlattım. Uykuya düşkün biri olduğu için gözlerini bile açmadan dinledi ve "Saçmalama yat artık, uykun gelmiş senin" dedi ve yattı. Biran hak verdim, dişlerimi fırçalamak için tuvalete gittim.

İiçime bir korku düşmüştü birkere aceleyle dişlerimi fırçaladım odaya geri döndüm. Aman Allah'ım ağlamaklı oldum bilgisayarım açıktı, daha doğrusu açılmıştı ve o yazının yazıldığı kağıtın üstünde tatil resimlerimden biri duruyordu. Altında ise "Şimdi bir daha düşün beni hatırladın mı?" yazıyordu. Erkeklik yoktu artık ağlamaya başladım ablamı kuvvetlice salla¤¤¤¤¤ uyandırdım ama biryandan da ağlıyordum. Çünkü o resmin çekildiği yaz, fazla samimi olmadığım ama çok iyi tanıdığım bir arkadaşım trafik kazasında ölmüştü. Hıçkıra hıçkıra ağlıyordum sınava bağlı olarak içimdeki stressde patlak vermeye başladı ve koptum.

Aradan 30-35 dk. falan geçmişti annem ve babam gelmiş başucumda duruyorlardı. Gözlerime baktılar birer öpücük attıktan sonra ışıkları kapatıp gittiler. Ablam seslendi "İyi misin?", evet dedim ve oda yattı ama ne mümkün ki ben uyuyayım. Sabaha kadar asker gibi uyanık olacaktım. Saatler geçti sabah ezanını duyuyordum. En büyük korkudur aslında benim için sabah ezanı. O muhteşem sessizlikte Müezzinden çıkan ilk ses yüreğimi hoplatır hep. Uyuya kalmışım sonra, o gün ders çalışmadım ki bunun yanında dershaneyede gitmedim zaten.

Gece olmuştu yine ders çalışmıyordum, sadece oturuyordum ve tv seyrediyordum. Uyuya kalmışım, rüyamda Cem'i (ölen arkadaşım) görüyordum, bana sitem ediyordu ve neden mektup yazmıyorsun, bana tatil resimlerinden yolla gibi şeyler fısıldıyordu. Kan ter içinde uyandım. Birşeyleri anlamak isitiyordum ama kafayı yemek üzereydim. Sonra bitti, kesildi ama geçici bir süreymiş. Şu an 27 yaşındayım yalnız yaşıyorum, sabahları kalktığımda bazı resimlerimi yerlerde buluyorum. Benimle yaşayan biri var. Belkide şu an sizler gibi yazdıklarımıda okuyor
hepsiebru ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsi.forumg.biz
mic_girL
!!Admin!!

!!Admin!!
{
1 2
mic_girL
3 4
}

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 13/03/08 Mesaj Sayısı : 522 HePSiDeN SeVDiĞiN? : YASEMİN-CEMRE SiTeMiZ NaSıL? : sppppppppppr
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 4:05 pm

Bende bizim burda yakınımızda olan bi olayı anlatmak isterim....

Bizim burada çinçinde bir komşumuz oturuyorlardı bir sene önce kızları olan havin [benimle yaşıt Allah^tan rahnet dilerim...] maganda kurşunuyla öldü çok üzülmüştüm...bunu babasının ağzından duyduk bizzat kendisi anlattı bize.her gece rüyalarına giriyormuş kızı babasının baba çok üşüyorum ne olur üstümü ört diye...babası artık dayanamamış bir gece karısının ısrarlarına rağmen gece yarısı mezarlğa gitmiş mezara bakmak için... erkan amca bir de ne görsün!!!!!!! mezar açıkmış... hemen bekçinin yanına gitmiş kapıyı açınca şok olmuş ne mi görmüş bekçi kızına TECAVÜZ ediyormuş...

hemen polisler aranmış adam sorgusunda sadece havine deil yeni ölen tüm bayanlara bunu yapıyormuş!!!!!adam şimdi hapiste ve müebbet yedi...umarım birdaha böle bişeyle karşılaşılmaz!!!!!

bu arada EBRUCUM teşekkür ederim........
mic_girL ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsifanlari.clubbir.com/
hepsiebru
Çalışkan Üye

Çalışkan Üye
{
1 2
hepsiebru
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/07/08 Mesaj Sayısı : 178 HePSiDeN SeVDiĞiN? : hepsi eşit SiTeMiZ NaSıL? : manyaq süper
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 4:46 pm

bişi deil sen de saol tatlum
hepsiebru ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsi.forumg.biz
CiLeqLi PöTüBöR
Üye

Üye
{
1 2
CiLeqLi PöTüBöR
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 26/04/08 Mesaj Sayısı : 35 HePSiDeN SeVDiĞiN? : γσShγ..γσShγ..γσShγ SiTeMiZ NaSıL? : ćσq quSєLL..
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 2:28 pm

saoll btnmm
CiLeqLi PöTüBöR ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://www.grubhepsi.yoo7.com
deLü böböÖö xD
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
deLü böböÖö xD
3 4
}

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 20/02/08 Mesaj Sayısı : 980 HePSiDeN SeVDiĞiN? : yOshy SiTeMiZ NaSıL? : zZFyy
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 7:03 pm

saoL jnm
deLü böböÖö xD ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
handan_cemree
Üye

Üye
{
1 2
3 4
}

Kadın
Yaş : 25 Kayıt tarihi : 24/06/08 Mesaj Sayısı : 21 HePSiDeN SeVDiĞiN? : gülçin ve cemre SiTeMiZ NaSıL? : güsel
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 10:57 am

ikinizede tşkler

handan_cemree ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://www.hepsifanclub.yourme.net
chiLeqxx
єѕяa
єѕяa
{
1 2
chiLeqxx
3 4
}

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 18/02/08 Mesaj Sayısı : 17988 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Cemre SiTeMiZ NaSıL? : süperrr ama üyeleri bilemem

MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 11:13 am

tşk kıslarr
chiLeqxx ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
https://encicihepsicii.yetkinforum.com
Gülçin-Ji Ecem
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
Gülçin-Ji Ecem
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1671 HePSiDeN SeVDiĞiN? : gülçin SiTeMiZ NaSıL? : süper
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 8:48 pm

saolun ve özür dilerim okuyamadım :oops:
Gülçin-Ji Ecem ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://emregokhanvehepsi.yetkinforum.com
YoShY AnGeL
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
YoShY AnGeL
3 4
}

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 20/02/08 Mesaj Sayısı : 786 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Yoshymmm SiTeMiZ NaSıL? : harika nefis ama üyeleri bilemicem
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePaz Ağus. 17, 2008 1:49 pm

tşkrlr
YoShY AnGeL ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
https://encicihepsicii.yetkinforum.com   Ama burası mekanım site
cHiqLeD
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
cHiqLeD
3 4
}

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 21/02/08 Mesaj Sayısı : 553 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Eroshumm SiTeMiZ NaSıL? : züperr
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 5:27 pm

ShiTLemBiK demiş ki:

Bizim burada çinçinde bir komşumuz oturuyorlardı bir sene önce kızları olan havin [benimle yaşıt Allah^tan rahnet dilerim...] maganda kurşunuyla öldü çok üzülmüştüm...bunu babasının ağzından duyduk bizzat kendisi anlattı bize.her gece rüyalarına giriyormuş kızı babasının baba çok üşüyorum ne olur üstümü ört diye...babası artık dayanamamış bir gece karısının ısrarlarına rağmen gece yarısı mezarlğa gitmiş mezara bakmak için... erkan amca bir de ne görsün!!!!!!! mezar açıkmış... hemen bekçinin yanına gitmiş kapıyı açınca şok olmuş ne mi görmüş bekçi kızına TECAVÜZ ediyormuş...

hemen polisler aranmış adam sorgusunda sadece havine deil yeni ölen tüm bayanlara bunu yapıyormuş!!!!!adam şimdi hapiste ve müebbet yedi...umarım birdaha böle bişeyle karşılaşılmaz!!!!!

cnm bn bunu samanyolunda izlemiştimmm :shock:
cHiqLeD ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsiciler.forummotions.com/
chiLeqxx
єѕяa
єѕяa
{
1 2
chiLeqxx
3 4
}

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 18/02/08 Mesaj Sayısı : 17988 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Cemre SiTeMiZ NaSıL? : süperrr ama üyeleri bilemem

MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimeÇarş. Eyl. 10, 2008 5:50 pm

izlemiştin hmm
chiLeqxx ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
https://encicihepsicii.yetkinforum.com
grubumhepsieren
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
grubumhepsieren
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 09/03/08 Mesaj Sayısı : 1283 HePSiDeN SeVDiĞiN? : eren SiTeMiZ NaSıL? : sprrrr
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 8:14 pm

cHiqLeD demiş ki:
ShiTLemBiK demiş ki:

cnm bn bunu samanyolunda izlemiştimmm :shock:

bendeee :shock: :shock: :shock:
grubumhepsieren ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsigrubufanclub.forumotion.net
yoshy*koliq
Kıdemli Üye

Kıdemli Üye
{
1 2
yoshy*koliq
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/01/10 Mesaj Sayısı : 96 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Yasemin SiTeMiZ NaSıL? :
MesajKonu: Geri: hepsiebrudan korkunç hikayeler hepsiebrudan korkunç hikayeler Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 3:42 pm

Sağol Canım...
yoshy*koliq ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>

hepsiebrudan korkunç hikayeler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası