En Şeker HepsiciLeriN Sitesi..!!!!
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
En Cicic Hepsi Fan Sitemize Hoşgeldiniz..Lütfen daha kaliteli hizmet için üye olun yada giriş yapın..:) İyi forumlar..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

єη şєкєя нєρѕι¢ιℓєяιη ѕιтєѕι.!!!

Hoşgeldiniz, Misafir.

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

korkut&yaseminroportajalrı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
gülçin-ji
Çalışkan Üye

Çalışkan Üye
{
1 2
gülçin-ji
3 4
}

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 155 HePSiDeN SeVDiĞiN? : gülçinnn SiTeMiZ NaSıL? :
MesajKonu: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 2:37 am

YASEMİN&KORKUT RÖPÖRTAJI

KORKUT

YUSUF AKGÜN RÖPÖRTAJI

İlk aşkınla başlayalım
17 yaşındaydım aşık oldum Hala beraberiz.

Hala mı?
Evet, 17 yaşımdayken tanıştık ve 6 yıldır beraberiz. Ne kadar güzel, harika Nasıl tanıştığınızı anlat bize. Lisede tanıştık, önce arkadaştık, sonra bir baktık sevgili olmuşuz.

Bu kadar uzun sürmesinin sırrı ne sence?
Ona borçluyum her şeyi. Araya ayrılıklar da girdi, ama o dönemlörde de her zaman yanımda oldu. Dediğim gibi mükemmel bir insan kendisi. Şanslı bir erkeğim ben.
Böyle şeyler söylediğin için o da çok şanslı bize göre Ona ilk kez ne zaman “seni seviyorum’ dedin?
Okuldaydık, beraber dersi kırmıştık. Arkadaştık o zamanlar, yağmur yağıyordu, okulumuzun bahçesineydik böyle yeşilliklerin içinde bir yerdi orası da. Okulun bir çardağı vardı, onun altında ona onu sevdiğimi söyle miştim.
Sevgililer Günü’ne gelelim... Bugün özel midir sence?
Uzun zamandır beraberiz biz. Çiçekli balonlu kutlamalardan tutun ca pırlantalı hediyelere kadar vardırdık olayı. Ama artık Sevgililer Günü daha çok ticari bir kavram olarak geliyor. Insan sevgilisine sevgisini sıı mak için tek bir günü beklememeli bence.
En son ona ne hediye aldın?

Bir bileklik aldım.

Kavga ettiğinizde bunu nasıl çözersiniz?
Ben çok sinirli oluyorum öyle durumlarda. Ilk adımı atacak olan taraf olmak istemiyorum.

Oldu canım
Düzgün yaşanan bir ilişki bu, ama ben düzgün bir adam değilim, o sorunlar yaşıyoruz tabii ki Ama zor bir adam olsam da iyi bir adarrırr gerçekten. Karşımdakine de çok değer veririm. 0 da bunu bildiği n — göre davranıyor aslında ve sorunları çözebiliyoruz.

İlk platonik aşkın?

Yine o Her şey o

YASEMİN YÜRÜK RÖPÖRTAJI

ilk aşkını anlatır mısın?
Ilkokuldaydım, ben dörde gidiyordum, o da beşe gidiyordu. Tolga’ydı adı. 0 da farkındaydı durumunun, çok tarz bir çocuktu. Giydiği kazağın kolları çok uzundu ve uçları yırtık pırtık olurdu. Saçları, dümdüz kaküllüydü, çok güzeldi. Kesimi süperdi, Kurt Cobain gibi bir tipti.

Aranızda bir şey oldu mu?
Tabii ki olmadı Hiçbir zaman söyleyemedim!

İlk kez kime “seni seviyorum” dedin?
Herhalde 15 yaşındaydım, kime dediğimi hatırlıyorum, ama söylemeyeceğim. Onu görünce böyle kalbim deliler gibi atardı çok iyi hatırlıyorum. Bir gün “Sana bir şey söyleyeceğim” dedim ve söyledim. 0 bana daha önce söylemişti, ama ben cevap verememıştim. Bir hafta sonra da ben söyledim. 0 da çok mutlu oldu tabii

Sevgililer Günü’nde özel bir şey yapmayı düşünüyor musun?
Hayır, düşünmüyorum, sevgilim yok çünkü Olsa yapardım bir şeyler.

Sevgililer Günü’nde hiç hediye aldın mı bir sevgiline?
Evet, çok istiyor diye bir saat almıştım. Bir kere de arabasıyla ilgili bir şey.

o sana ne almıştı?
0 da bana saat almıştı, çok komik tesadüf

İlk öpüşmeni hatırhyor musun?
17 yaşındaydım. Yanımda Gülçin vardı. Çocuk benden iki yaş büyüktü. Bir şey hissetmemiştim aslında, “Ne bu ya?” olmuştum. Çok merak ediyor dum nasıl bir şey olduğunu.

Şu an aklına ilk gelen roman komediyi söyler misin?
“En Iyi Arkadaşım Evleniyor” çok güzeldi.

“Aşk Sakızın” haline gelen, seni her yerde takip eden bir çocuk oldu mu hiç hayatında?
Vardı Burada yaşamıyordu, şehir dışındaydı. Kendince iyi şeyler yaptığını düşünüyordu, ama çok sıkıyordu beni. Kendini de çok iyi biliyor, daha yeni oldu bu olay çünkü
Bana “Neden olmuyor?” diye soruyordu hep ama buna verecek cevabım yoktu. Sonuçta olmuyordu işte.

En sevdiğhı masal hangisi?
Notre Dame’ın Kamburu

En uzun ve en kısa ilişkin, ne kadar sürdü?
En kısa ilişki diye bir şey yok aslında çünkü o ilişki değil Yazlıktaydık, biri vardı. Sonra benim arkadaşımın arkadaşı olduğunu öğrendik. Arkadaşlarım beni biraz etkiledi ve dene bu çocukla dediler. Bir hafta dayanabildim. Ben ukalayım, ama o benden daha ukala! Anlaşamadık tabi ki. En uzun ilişkim de iki sene sürdü.

Seni en çok güldüren romantik komedi?
‘Çık Aramızdan” çok güzeldi!

En çok beğendiğin çift?
Brad Pitt ve Angelina Jolie, inanılmazlar bence. Ashton Kutcher ve Demi Moore’u da çok beğeniyorum. Türkiye’den de Mehmet Aslantuğ , Arzum Onan...

Aşkla ilgili en büyük korkun ne?
Aşk zaten korkutucu bir şey! Terk edilmekse terk edildim, işime katlana mayıp gitti. “Katlanamıyorum işine” deyip gitti. Iki senelik ilişkimdi. Şunu görmüş oldum; benim ne iş yaptığımı en başından biliyordu ve ben ona güvenmiştim. Bu şekilde güvenimin sarsılması çok kötüydü. Bundan sonra kimseye bu kadar çabuk güvenmeyeceğim. Bu işi bilen birinin olması gerekiyor çünkü anlamıyor kimse.

“Aşık olduğumda en çok cümlesini tamamlar mısın?
En çok ona dokunmak isterim, hissetmek isterim. Boynunda kedi gibi dur mak isterim

Aşkla ilgili en buyuk hayalin?
Hayatımda en çok gitmek istediğim yer Hawaii. Oraya da en sevdiğim insanla gitmek isterim. Orada, şezlongiarda, ellerimizde birer tane kok teyile yatıyor olabiliriz. Sonra birlikte sört yapıp beraber düşüp kalkarız. Deli gibi bağıra çağıra onunla dolaşmak isterim.

Aşka en çok benzeyen tat nedir sence?
Nar ekşisi Aşk böyle bir şey.

Sevgilinden beklediğin en önemli şey nedir?
Karşımdaki işime saygı duysun. Anlayış çok önemli. İşime saygı duymuyor sa benim hayatımda olamayacak demektir. Telefon açamadığımda, “Neredeydin sen?” diye bir ses duymak istemiyorum. )şime saygı ve anlayış, o kadar

Yoshy&korkut birbirlerine sorduğu srular..

Yasemin: Sevgilini aldatır mısın?
Yusuf: Hayır.
Yasemin: Yalan söylüyorsun Şaka şaka gerçek-’ ten aldatmaz.
Yusuf: Bir erkek için yapabileceğin en uçuk şey nedir?
Yasemin: Gerçekten seviyorsam, onun için her
şeyi yaparım.
Yusuf: Sevdiğin erkek için ne yapmazsın peki?
Yasemin: “Evinde otur” derse oturmam. Özgür lüğümü kısıtlayamaz hiç kimse. Ben soruyorum:
Sevgilini neden bu kadar çok seviyorsun?
Yusuf: Çünkü dünyadaki en güzel ve en iyi kadın. Bana sahip çıkıyor
Yasemin: 0 sana sahip çıkıyor gerçekten
gülçin-ji ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
Aleyna<3Eren
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
Aleyna<3Eren
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 14/03/08 Mesaj Sayısı : 3593 HePSiDeN SeVDiĞiN? : ErEn SiTeMiZ NaSıL? : süperitüel
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:25 am

ya bunun erenle ne alakası var
Aleyna<3Eren ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsi.forumg.biz
Gülçin-Ji Ecem
En Süper Üye

En Süper Üye
{
1 2
Gülçin-Ji Ecem
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/06/08 Mesaj Sayısı : 1671 HePSiDeN SeVDiĞiN? : gülçin SiTeMiZ NaSıL? : süper
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 10:35 am

taşındı
Gülçin-Ji Ecem ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://emregokhanvehepsi.yetkinforum.com
gülçin-ji
Çalışkan Üye

Çalışkan Üye
{
1 2
gülçin-ji
3 4
}

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 30/08/08 Mesaj Sayısı : 155 HePSiDeN SeVDiĞiN? : gülçinnn SiTeMiZ NaSıL? :
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:23 pm

pardon.kafam.bodukduda.o.zmn
.karımsı.uyku.sersemıydım.sabaha.doru.5disaat
gülçin-ji ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
vildan-gülcin
Kıdemli Üye

Kıdemli Üye
{
1 2
3 4
}

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 15/03/08 Mesaj Sayısı : 100 HePSiDeN SeVDiĞiN? : GüLcin SiTeMiZ NaSıL? : cok güzeL bir site
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimeSalı Eyl. 30, 2008 7:50 pm

tsk cnm
vildan-gülcin ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://ashley-gulcin.fforum.biz/
-ZeyneP-
!!Admin!!

!!Admin!!
{
1 2
-ZeyneP-
3 4
}

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 19/02/08 Mesaj Sayısı : 727 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Cemre SiTeMiZ NaSıL? : Süpper
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 2:32 pm

Saol.
-ZeyneP- ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>
http://hepsiciyizbiz.forums1.net
yoshy*koliq
Kıdemli Üye

Kıdemli Üye
{
1 2
yoshy*koliq
3 4
}

Kadın
Yaş : 28 Kayıt tarihi : 28/01/10 Mesaj Sayısı : 96 HePSiDeN SeVDiĞiN? : Yasemin SiTeMiZ NaSıL? :
MesajKonu: Geri: korkut&yaseminroportajalrı korkut&yaseminroportajalrı Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 4:29 pm

Sağol Canım...
yoshy*koliq ; Kullanıcısının İmzası
fieldset>

korkut&yaseminroportajalrı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası